PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707689}
7,6 11 417
ocen
7,6 10 1 11417
Tokyo Ghoul
powrót do forum serialu Tokyo Ghoul

Po 3 latach czekania wreszcie mamy nowy sezon.Kaneki stracił pamięć i walczy przeciw ghulom,mam nadzieję że że szybko sobie przypomni bo nie spodobał mi się w takiej postaci.Jest walka i krew ale nie czuje że będzie to wybitny sezon.

basiula9

Odkryłam ten serial z tydzień temu, pierwszy sezon był rewelacyjny, drugi był OK choć zakończenie to kompletna porażka - tak jakby urwali w połowie. Jestem po pierwszym odcinku trzeciego sezonu i zapowiada się lepiej niż drugi, a jak Twoje wrażenia? Zgaduję, że obejrzałaś już całość.

ocenił(a) serial na 9
killer_frigg1

Powiem ci bez spoilerów że dziwny był ten sezon,to rozdwojenie jaźni Kanekiego słabo wyszło a nowi bohaterowie oprócz tego inspektora Arimy nic nie wnoszą.Wogóle mi się ten sezon nie podobał choć niektórzy piszą że jest najlepszy.

basiula9

Już obejrzałam całość, gówniany był ten sezon, tak jak drugi. Straszne nudy. Powinni zachować konwencję z pierwszego sezonu tzn. Ghouli powinno być mało i starają się wtopić w społeczeństwo a nie jakieś wojny z policją. Chyba mamy podobny gusty, możesz polecić mi jakieś inne anime w podobnym klimacie (tzn. żeby działo się w normalnym współczesnym świecie a nie kosmosie / totalnej fikcji)?

ocenił(a) serial na 9
killer_frigg1

Ja tylko takie anime oglądam współczesność i trochę fantastyki,choć jednym wyjątkiem jest Atak tytanów który kocham od pierwszego odcinka.Moje ulubione anime to:Notatnik śmierci,Ao no exorcist,Noragami,Bungō Stray Dogs,Kekkai Sensen,Hitori no Shita.

basiula9

Dzieki poogarniam, Noragami wyglada obiecujaco.

ocenił(a) serial na 9
killer_frigg1

Polecam ci stronę shinden albo a-o.ninja.Wzięłam się za Hamatora,nawet niezłe.

basiula9

A z czego jest to, co masz w awatarze?

ocenił(a) serial na 9
killer_frigg1

Atak tytanów(Shingeki no Kyojin) teraz leci 3 sezon.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones