Sergio LeoneI

8,9
5 304 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Sergio Leone

Nie odpisujcie w ogóle użytkownikowi smiczolek ani żadnemu z jego siedmiu kont (sześć pozostałych to CordellWalker, CordellWalker, CordellWalker, CordellWalker, CordellWalker i CordellWalker).

To obecnie troll numer jeden na filmwebie (przed real_ego i alex_tyler), który tępi filmy Sergio Leone (głównie spaghetti westerny) i Eastwooda, który zagrał w nich główna rolę.
W znajomych ma tylko swoje konta, sam sobie odpisuje w wątkach, i jako jedyny komentuje własne notki na blogach. :P

Żal takiego człowieka, więc zlitujmy się i ignorujmy go. Jak sam nie odejdzie z forum, lub się nie uspokoi, to mam prośbę, aby ktoś zgłosił wszystkie jego konta do usunięcia.

użytkownik usunięty
Juby_

To jest kłamstwo !!!
Ktoś się podemnie podszywa

Juby_

Ja i smiczolek to dwie różne osoby, a ty jesteś zwykłym idiotą który nie potrafi dostrzec między nami różnic.
Z tymi dodatkowymi kontami również nie mam nic wspólnego, założył je jakiś gamoń podczas mojej nieobecności, niewykluczone jest to że są one twoją robotą a teraz mydlisz każdemu oczy

CordellWalker

Zamknij się trollu i więcej nic nie pisz. Dziwne jakoś, że akurat ciebie nie było przez te 10 dni, gdy alterkonta buszowały, nagle przestały i pojawił się Walker....

Juby_

Uwaga użytkownicy!
To pisała podróba Juby__ego.
To jest prawdziwy Juby__ http://www.filmweb.pl/user/Juby__
Normalnie żal takiego człowieka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones