Sergio LeoneI

8,9
5 304 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Sergio Leone

niestety jestem zmuszony dać 1. Wszyscy chyba wiedzą po której stronie były Włochy podczas II Wojny Światowej, a ten Pan jest niestety z Rzymu.

Vaylander

Jakby miał wpływ na to, gdzie się urodził.
Jakby miał wpływ na to, w jakich czasach się urodził.
Nie miał wpływu na przebieg wojny.

Więc o czym gadamy? No ale rozumiem, że to prowokacja i chciałeś zabłysnąć pomysłem zgnojenia człowieka.

Vaylander

modlisz się czasem?

kondi143

Słusznie Niepotrzebny i Ty też kondi. Ale to taki sobie troll jest po prostu. Sergio może Włoch a kręcił westerny, ale.. lubię go za nie, za Dawno temu w Ameryce. May hae R.I.P.

Tuan_Jim

napisz o co Ci chodzi z tym nie potrzebnym ???

kondi143

Jasne, już tłumaczę. Nazwałem przedmówców po nickach i przyznałem im rację :) Może zbyt chaotycznie trochę.. A na koniec wyraziłem życzenie by Pan Leone "wypoczywał w pokoju". Pozdrawiam

Tuan_Jim

HEH nie zauważyłem,że kolega ma ksywkę niepotrzebny :) również pozdrawiam !

Tuan_Jim

Może ktoś by się odważył zajrzeć na bloga tego trolla i zobaczyć jakiego reżysera jest jego ulubiony film :)

polneri

Tak niewiele trzeba :)

Vaylander

Niestety też jestem zmuszony obniżyć ocenę.

Vaylander

udajesz ograniczonego, czy też robisz tego typu temat, żeby się dzieci pożaliły/? Pomyl czasem czy warto. Prosty przekład: to. że urodziłeś się w Polsce nie czyni z ciebie Polaka... Czy ktoś z nas miał wpływ na to gdzie, jak i jakim się urodził?? Bo chyba ważne jest to jak żył, a niektórzy pozostawili po sobie dzieła kultury, jak ten Pan. To kino, jeszcze nie postawione na masowe, to czas kiedy Ameryka dopiero miała oszaleć na punkcie metalowych potworów, bo są ładne, wręcz piękne, toteż przesłaniają to co najważniejsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones