Dario Argento

7,4
1 077 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Dario Argento

Ponoć Argento chce kręcić wierną (nareszcie) adaptację Drakuli Stokera w 3D. Jestem pełen nadziei, ale i pełen obaw. Mistrz średnio odnajduje w dzisiejszych czasach i mam spore wątpliwości co to tego czy uda mu się okiełznać to całe cholerne 3D. Ale i tak mam wielką nadzieję, że film trafi do naszych kin.

kangur_msc_CM

Obawiam się ze po ostatnich filmach Mistrza nikt nie zaryzykuje i wyślą to od razu na DVD...albo w ogóle nie wydadzą... wtedy zapewne oznaczałoby się, że film jest świetny... bo czy ktoś zauważył, że w Polsce nikt nie wydał jego dobrych filmów? Ledwie Suspiria się uchowała w jakimś kartonowym wydaniu... skandal!

szczepan600

To kartonowe wydanie jest takie złe, zajmuje mniej miejsca i ma 'książczkę', tzn booklet. Ale przyadła by się jakaś ładnie wydana kolekcja, w podobie do Godarda i Melville'a wydanych przez Kino Świat. Choć prawie wszystko już widziałem, na pewno bym kupił.

A "Dracula" ma szanse wejśc u nas do kin z kilku powodów:
-Rutger Hauer,
-Dracula,
-3D

i ogólnie o filmie jest dość głośno. Dziwi i niepokoi mnie natomiast, że ma niższy budżet niż "Giallo" ... Choć w sumie do "Giallo" było o wiele droższe niż "Matka łez", ale ni ch*ja tego nie widać (chyba cały hajs poszedł na charakteryzację Brodego na Giallo :)

użytkownik usunięty
kangur_msc_CM

Dracula od Dario Argento niestety nie odnosi sukcesów, teraz pokazywana jest na różnych festiwalach a 11 listopada ma wejść w ogólny obieg kinowy. Ja myślę, że mi przypadnie do gustu bo wiem czego mogę się spodziewać, efekty o dziwo wyglądające na tanie bardzo przypadły mi do gustu (trailer). Ogólnie dużo się naczytałem i naoglądałem o tym filmie i jestem przekonany, że będę zadowolony :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones