PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=778300}

Zabójcze cięcie

Cut Shoot Kill
3,2 147
ocen
3,2 10 1 147

Zabójcze cięcie
powrót do forum filmu Zabójcze cięcie

Serena Brooks (Alexandra Socha) jest młodą, ambitną aktorką. Kiedy członkowie ekipy filmowej zaczynają znikać, dziewczyna musi wcielić się w postać graną przez siebie w horrorze, aby przetrwać.
Polski tytuł: "Zabójcze Cięcie".

użytkownik usunięty
kerulet

Jeśli już, to polski tytuł będzie brzmieć "Zabójcze cięcie", cięcie napisane małą literą, bo to nie jest nazwa własna, a tytuł nie jest tytułem prasowym. Zapraszam do zaznajomienia się z zasadami języka polskiego.

ocenił(a) film na 2

Serio?Przypi*rdalasz się do pisowni tytułu, który nawet nie jest oficjalnym?Koleś jako pierwszy zamieścił jakiekolwiek info, a Ty musisz się przyczepić do "C".JPRDL, prawdziwy grammar nazi.

użytkownik usunięty
Savathus666

Po pierwsze: serio. Po drugie: nie coś tam ...dalam, tylko zwracam uwagę na niepoprawność zapisu. Po trzecie: nawet nieoficjalne tytuły obowiązują reguły. Po czwarte: nie ma żadnego związku pomiędzy kolejnością przekazania informacji a umiejętnością posługiwanie się językiem. Po piąte: pisz do mnie bez przekleństw, ponieważ jestem kulturalnym człowiekiem i nie interesuje mnie, co robisz na literę "p". Po szóste: dlaczego mnie obrażasz, wyzywając od nazistów, skoro ja Ciebie nie obraziłem? Po siódme: wyciągasz zbyt daleko idące wnioski; może istnieją ludzie czytający książki i język jest dla nich istotny? Może istnieją ludzie, dla których szacunek do języka to nie jest puste słowo i dlatego ? Może nie każdy jest byle jaki i pozbawiony ambicji? Może są ludzie pragnący się rozwijać, poznawać, poprawiać swe błędy? Może ci ludzie dowiedzą się czegoś nowego i będą zadowoleni z nabytej wiedzy, zamiast rzucać pełnym wyświechtanych kolokwializmów bluzgiem, zmienią u siebie coś na lepsze? Jak widzisz, możliwości jest sporo, nie kończą się one na impulsywnym przeświadczeniu o swojej (czyli Twojej) pozbawionej wątpliwości racji. Charakterystyczny dla nazi nazwałbym raczej bezpardonowy atak na odmienną opinię, a nie zwrócenie uwagi w celu polepszenia jakości świata, w którym żyjemy, a jak wiadomo, przede wszystkim zależy to od ludzi i ich sposobu myślenia. Życzę więcej otwartości i empatii. Pozdrawiam. :)

ocenił(a) film na 2

Naprawdę chciało Ci się to pisać?Gdzieś na szarym końcu filmwebowego świata?W wątku dotyczącym jakiegoś gó*nianego filmu, który obejrzała i oceniła garstka ludzi?Nie szkoda Ci czasu?Wszedłem tu, aby przeczytać opis filmu.I co zastałem?Osobę, która nie napisała nic na temat filmu, nie oceniła jego walorów artystycznych etc. tylko przyp*erdala się do małej literówki i robi z tego jakąś misję czy inną krucjatę.Serio, nic do Ciebie nie mam, bo Cię zwyczajnie nie znam, ale jakie trzeba mieć smutne życie, aby tracić czas na "edukację" randomowych ludzi, gdzieś na peryferiach internetu.Zrozumiałbym, gdyby autor tekstu miał gdzieś interpunkcję, gramatykę, zrobił 10 błędów w 1 zdaniu, ale to głupia literówka.Ot, capslock się sam włączył, spacja mogła nie zatrybić itd.To internet.Ludzie piszą szybko, czasami się mylą, coś przekręcą, ale robić z tego krucjatę?Grammar nazi to żartobliwe, złośliwe określenie ludzi, którzy zawsze i wszędzie muszą pokazać swoją gramatyczną "wyższość", taką "rasową czystość".I nie ma znaczenia, czy to artykuł na jakimś ogólnopolskim portalu z wielomilionowymi zasięgami, czy komentarze pod filmem o "czelendzu", który obejrzało 100 osób, a skomentowało 2.We wszystkim trzeba znać umiar.Jak to sam napisałeś, "więcej życzliwości i empatii".Nie każdemu kto zapomniał wstawić "," czy "." brakuje "zaznajomienia się z zasadami języka polskiego".Cóż, jeśli ktoś znajduje w tym sens życia i spełnienie, proszę bardzo, ale niech liczy się z reakcją ludzi, dla których głupie "zwracam uwagę na niepoprawność zapisu" pozostanie przyp*erdalaniem się.Pozdrawiam i powodzenia w "krucjacie". ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones