PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129243}

Rodem z policji 2

Breach of Faith: Family of Cops II
5,6 167
ocen
5,6 10 1 167
Rodem z policji 2
powrót do forum filmu Rodem z policji 2

Niżowy film, zahaczający nawet o tandetę - te strzelaniny i bijatyki są bardzo sztuczne, ale ogląda się dość dobrze. Akcji jest mniej, fabuła się skupia raczej na prowadzeniu dochodzenia. Produkcja potrafi zainteresować nawet, chociaż na początku za dużo różnych wątków pobocznych zrobili, ale na szczęście potem skupiono się na właściwej akcji. Na plus idzie nawet względna muzyka. Niestety w tym filmie widać już po Charlesie Bronsonie upływ czasu. W Death Wish V się jeszcze nawet trzymał i nieźle sobie radził, ale tutaj już widać czas i zmęczenie. Rola na pewno nie należy do jego najlepszych. Jeszcze została cześć III, ciekawe jak tam wypadnie, niemniej jednak zawsze będę darzył go szacunkiem. Moja ocena to 5/10. Film dziś był nadawany w TV4, a lektorem był Stanisław Olejniczak.

Goro_Gondo

Oglądałem dwie części i bardzo mi przypadły do gustu. Bronson jak zwykle odgrywa tutaj rolę twardego gliniarza, ale faktycznie, widać już to zmęczenie. Pozostaje tylko obejrzeć ostatnią odsłonę.

ocenił(a) film na 5
bennyhillshow

Ja niestety przegapiłem jedynkę, ale trójkę widziałem i wydaje mi się nawet trochę lepsza jak druga. Tym produkcją towarzyszy fajna rodzinna atmosfera.

Goro_Gondo

I ta rodzinna atmosfera jest bardzo widoczna w pierwszej części. Na dniach zobaczę sobie trzecią część, szkoda, że to ostatni film Charliego...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones