PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494953}

Nić

Le Fil
5,8 1 516
ocen
5,8 10 1 1516
Nić
powrót do forum filmu Nić

Nie będę się rozpisywał - powiem tylko, że spodziewałem się o wiele więcej. Pamiętam jak półtora roku temu chciałem na to do kina iść, teraz cieszę się, że nie poszedłem.
Żeby nie było - film nie jest zły. Jestem po prostu rozczarowany i stąd może moja ocena poniżej średniej. Ale wracając do tematu...

Mniej więcej do połowy film jest ciekawy i wciągający - motyw z nicią, podchody do ogrodnika, relacje z matką, a co najlepsze jest to pokazane głównie w radosnych, słonecznych plenerach, czego w Polsce brakowało przez ostatnie parę miesięcy. A potem... od czasu odkrycia romansu przez matkę film staje się praktycznie nieznośny i irytujący - wszyscy są nadal szczęsliwi, kochający, tolerancyjni. Może i się miło na to patrzy, ale jednak wszystko wydaje się tak nierealne, że automatycznie film staje się swego rodzaju autoparodią, co już nie jest fajne.

emiltozuo

Faktycznie, zrobili z tego filmu sielankę. Nie żebym uważała, że każdy film w tej tematyce musi być dramatyczny, ale tu ostro przesadzili w drugą stronę. Biorąc pod uwagę miejsce osadzenia akcji, troszkę zbyt mocno polukrowali ten obrazek, przez co spłycili całą historię.

ocenił(a) film na 3
Rioriel

Też się cieszę ,że nie poszedłem na ten film do kina, bo mógłbym usnąć podczas seansu albo wyjść z trakcie projekcji. Faktycznie przesłodzone...wręcz wieje nudą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones